ALF WALLANDER. Ytterfoder, flintgods, Rörstrand, jugend.

4417189. ALF WALLANDER. Ytterfoder, flintgods, Rörstrand, jugend.

Diameter 25, höjd 21 cm.

Krakelyr, sprickor, naggar, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 25, höjd 21 cm.

Antal besök: 495