MATSALSGRUPP, 10 delar, Gustaviansk stil, 1900-tal.

441717. MATSALSGRUPP, 10 delar, Gustaviansk stil, 1900-tal.

Bestående av: bord, hörnskåp samt 8 stolar, bordets diameter 110, höjd 74 cm, 2 iläggsskivor ( varav en med sarg) á 48 cm, skåpets höjd ca 178 cm.

Slitage, repor, fläckar, märken, repor, iläggsskiva med stötskada.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 809