BYRÅSPEGEL, nyrenässans, omkring 1900.

4417097. BYRÅSPEGEL, nyrenässans, omkring 1900.

Bland annat valnötsfaner.
Med två lådor.
Längd 82, bredd 25, höjd 102 cm.

Slitage, skador, lagningar, kompletteringar. Bakstycke löst. Senare glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bland annat valnötsfaner.
Med två lådor.

Antal besök: 203