SIDEBOARD, Ajfa, Tibro, 1960-tal.

4417081. SIDEBOARD, Ajfa, Tibro, 1960-tal.

Höjd: ca 73.5 cm
ca 190 x 42 cm.

Färgfläckar, slitage och märken, skav på vänster sida, fanerskador finns. Se foton för bedömning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 73.5 cm
ca 190 x 42 cm.

Antal besök: 754