KARAFF & FLASKOR, 3 delar, glas, 1800-/1900-tal.

4417035. KARAFF & FLASKOR, 3 delar, glas, 1800-/1900-tal.

Handmålad dekor.

Höjd ca 19-28 cm.

Bruksslitage. Repor och fläckar. Enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Handmålad dekor.

Höjd ca 19-28 cm.

Antal besök: 153