JUBILEUMSUR, mässing, Shell, antichoc, 1960-tal.

4417025. JUBILEUMSUR, mässing, Shell, antichoc, 1960-tal.

Höjd ca 4,5 cm
Manuell
Märkt AB Svenska Shell, 1912 - 1962 på baksida.

Fint bruksskick. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 4,5 cm
Manuell

Antal besök: 185