BÄNK samt BYRÅ, 1950/1960-tal.

441701. BÄNK samt BYRÅ, 1950/1960-tal.

Teak.Byrån med tre lådor. Längd 60 cm, bredd 32 cm, höjd 60 cm. Bänkens längd 75 cm, bredd 30 cm, höjd 42 cm.

Bruksslitage. Mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Mindre repor.

Antal besök: 778