JALUSISKÅP, 1900-talets första hälft.

4416933. JALUSISKÅP, 1900-talets första hälft.

Höjd: ca 144 cm
ca 103 x 40 cm.

Bruksslitage förekommer, delvis klistermärken, fanerskador på sidan finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 144 cm
ca 103 x 40 cm.

Antal besök: 451