DOCKOR, celluloid, 2 stycken, sköldpaddsmärkning, 1900-talets första hälft.

441690. DOCKOR, celluloid, 2 stycken, sköldpaddsmärkning, 1900-talets första hälft.

Docka, pojke, längd 40 cm
Docka, flicka, längd 44 cm.

Bruksslitage
Flicka med krosskada i huvudet
Linor behöver spännas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Docka, pojke, längd 40 cm
Docka, flicka, längd 44 cm.

Bruksslitage
Linor behöver spännas.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 888