KARL MÅRTENS. Korp, litografi, provtryck, signerad.

4416897. KARL MÅRTENS. Korp, litografi, provtryck, signerad.

Rammått 73 x 53 cm, bildmått 58,5 x 38,5 cm.

Bruksslitage, ej examinerad ur ram.

Karl Mårtens (Född 1956)

Gör en kostnadsfri värdering!

Karl Mårtens (Född 1956)

Antal besök: 599