TRYCK 3 st, efter Elisabeth Paxton Oliver, "Mockingbird", "Flicker", "Blue Jay", signerad i trycket, 1900-tal.

4416829. TRYCK 3 st, efter Elisabeth Paxton Oliver, "Mockingbird", "Flicker", "Blue Jay", signerad i trycket, 1900-tal.

3 st. ca 65 x 47 med ram 88 x 68 cm.

Bruksskick. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 160