DALATUPPAR & DALAHÄSTAR, 9 st, främst äldre.

4416734. DALATUPPAR & DALAHÄSTAR, 9 st, främst äldre.

Snidat trä med handmålad dekor. Höjd 8-25 cm.

Bruksslitage. Vissa skador kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 274