BREVKNIV i form av polissabel, 1900-tal.

441669. BREVKNIV i form av polissabel, 1900-tal.

Balja med gravyr. Total längd 23,5 cm.

Slitage, buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, buckla.

Antal besök: 1 870