KARMSTOL, jugend, läder/konstläder, 1900-tal.

4416687. KARMSTOL, jugend, läder/konstläder, 1900-tal.

Höjd 96 cm
Sitthöjd 42 cm
Bredd 68 cm.

Renoverad hos möbeltapetserare
Smärre tryckmärken, fläckar
Repor, märken på stomme.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 96 cm
Sitthöjd 42 cm
Bredd 68 cm.

Smärre tryckmärken, fläckar
Repor, märken på stomme.

Antal besök: 437