FLYGOVERALL, US Air Force, USA.

4416333. FLYGOVERALL, US Air Force, USA.

Fire resistance 27/P daterad 85
Storlek 38R
2 st tygmärken medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 38R
2 st tygmärken medföljer.

Bruksslitage.

Antal besök: 205