SKEPPSKLOCKA PÅ STÄLLNING, 1900-tal.

4416274. SKEPPSKLOCKA PÅ STÄLLNING, 1900-tal.

Mässing och Mahogny

Längd ca 37 cm.
Bredd ca 20 cm.
Höjd ca 32 cm.

Säljes till förmån för Stockholms Stadsmission.

Bruksslitage, märken, repor, ställvis bemålad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mässing och Mahogny

Längd ca 37 cm.
Bredd ca 20 cm.
Höjd ca 32 cm.

Antal besök: 226