BURKAR MED LOCK, 2 stycken, Jie, Gantofta.

4416237. BURKAR MED LOCK, 2 stycken, Jie, Gantofta.

Brödburk längd 33,5, höjd 29 cm
1 kaffeburk höjd 18 cm.

Ytslitage, ytsmuts, bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 kaffeburk höjd 18 cm.

Antal besök: 246