DAMARBETSBORD, ek, 1900-talets början.

4416233. DAMARBETSBORD, ek, 1900-talets början.

Ek / ekfaner med intarsiadekor.
Två lådor.
Längd 80, bredd 50, höjd 75,5 cm.

Slitage, märken, faner skador, färgfläckar, blekt. Mindre list saknas vid ett ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Två lådor.

Antal besök: 656