VÄGGBONAD, textiltryck, signerad ILSE.

4416222. VÄGGBONAD, textiltryck, signerad ILSE.

Mått ca: 64x50 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca: 64x50 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 246