EVY LÅÅS. LITOGRAFI, signerad samt numrerad.

4416009. EVY LÅÅS. LITOGRAFI, signerad samt numrerad.

42x60 cm, inglasad
rammått 56x72 cm.

Ej examinerad ur ram.

Evy Låås (1923–1999)

Gör en kostnadsfri värdering!

42x60 cm, inglasad
rammått 56x72 cm.

Ej examinerad ur ram.

Evy Låås (1923–1999)

Antal besök: 180