SOFFA, Bröderna Andersson, 1950/60-tal.

4415957. SOFFA, Bröderna Andersson, 1950/60-tal.

Längd 140 cm, höjd 100 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 140 cm, höjd 100 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 239