OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, Stilleben med blommor, signerad Wiberg.
441591. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, Stilleben med blommor, signerad Wiberg.
61 x 51 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
61 x 51 cm.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
6 892