KAMERAHUS, Robot Royal, 1960-tal.

4415850. KAMERAHUS, Robot Royal, 1960-tal.

14x8 cm.

Ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

14x8 cm.

Ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 793