SALONGSBORD MED KLAFFAR, EMPIRSTIL.

4415803. SALONGSBORD MED KLAFFAR, EMPIRSTIL.

En utdrahslåda, bronserade beslag.
På hjul samt lejontassar i målat trä.
Höjd 75cm.
Längd inklusive klaffar 133cm.
Bredd 70cm.

Bruks- och ytslitage. Repor, små jack, märken samt blekt.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 75cm.
Bredd 70cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 185