LITOGRAFI AV ARA I BEGRÄNSAD UPPLAGA.

4415802. LITOGRAFI AV ARA I BEGRÄNSAD UPPLAGA.

Handsignerad och numrerad litografi av blå och guld ara, begränsad upplaga 132/400, inramad 86 x 68 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 113