KLÄNNING, Hyltea of Sweden, 1960-tal. Strl. 38/40.

441578. KLÄNNING, Hyltea of Sweden, 1960-tal. Strl. 38/40.

Blå med vita prickar samt vit krage.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 450