FRUKOSTBORD, 1800-TALETS MAHOGNY.

4415664. FRUKOSTBORD, 1800-TALETS MAHOGNY.

på en vänd lökformig pelare och quatreform bas med hjul, 132 cm dia x 75 cm hög.

En viss variation av färg. Vissa reparationer av faner. Andra slag, skav, repor, märken och slitage som står i proportion till ålder och användning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 186