EN REPRODUKTIONSINLAGD KUVERTKORTTABELL.

4415613. EN REPRODUKTIONSINLAGD KUVERTKORTTABELL.

Svängbar topp med röd läderbaize. Höjd 76.5cm, bredd 50.5cm.

Olika slag, märken, repor och skav står i proportion till slitage och användning. Ett av stöden är skevt. Orobust. Se bilder online.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 101