TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, virad järntråd, glasfiberskiva, 1900-tal.

441556. TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, virad järntråd, glasfiberskiva, 1900-tal.

Höjd 75 cm.
Diameter 75 cm.
Stolar, höjd 89 cm.

Erosion, defekter och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 75 cm.
Diameter 75 cm.
Stolar, höjd 89 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 129