HANDSPEGEL, ROKOKOSTIL.

HANDSPEGEL, ROKOKOSTIL.
4415566. HANDSPEGEL, ROKOKOSTIL.

Okänd bemålad metall.
Dekor föreställande blad och blommor.
Kanter med hål för att kunna fästa spegeln på väggen.
Storlek: 27x13x5cm.

Bruksslitage, glas med repor samt svarta fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Okänd bemålad metall.
Storlek: 27x13x5cm.

Antal besök: 177