NAVAJA, fällkniv, Spanien, 1800/1900-tal.

4415533. NAVAJA, fällkniv, Spanien, 1800/1900-tal.

Metall. Längd (när ihopfälld) 25 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 610