TRIO. ETT SOFFBORD MED KAKEL.

TRIO. ETT SOFFBORD MED KAKEL.
4415500. TRIO. ETT SOFFBORD MED KAKEL.

Soffbord av danskt teak, det övre inslaget med kakel, 42,5 cm x 126 cm x 64 cm.

Med förväntade märken och slitage, några skav och repor är benen lite lösa.

Tema

20th Century Design

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

20th Century Design

Antal besök: 434