TAKLAMPA, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

4415440. TAKLAMPA, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

Höjd: ca 60 cm ( tot )
Höjd till kupa: ca 25 cm.

Normalt bruksslitage.
Fungerade vid nedmontering, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 60 cm ( tot )
Höjd till kupa: ca 25 cm.

Normalt bruksslitage.

Antal besök: 207