EN SOCKERRÖRSRAMAD VINTERTRÄDGÅRDSSVIT.

4415381. EN SOCKERRÖRSRAMAD VINTERTRÄDGÅRDSSVIT.

Med en tvåsitsig soffa och en enkel fåtölj. Med vadderade kuddar. Tvåsitsig: ca 140cm x 70cm x 87cm hög.

Klag, skav, repor, märken och slitage som står i proportion till ålder och användning. Se bilder online.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 263