4415381. EN SOCKERRÖRSRAMAD VINTERTRÄDGÅRDSSVIT.
Med en tvåsitsig soffa och en enkel fåtölj. Med vadderade kuddar. Tvåsitsig: ca 140cm x 70cm x 87cm hög.
Klag, skav, repor, märken och slitage som står i proportion till ålder och användning. Se bilder online.