SVEN HEDIN. EFTER. 4 stycken, Litografiska tryck, signerade.

4415347. SVEN HEDIN. EFTER. 4 stycken, Litografiska tryck, signerade.

Ytans mått ca 50 x 73 cm.

Oramade.

Sven Hedin (1865–1952)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytans mått ca 50 x 73 cm.

Oramade.

Sven Hedin (1865–1952)

Antal besök: 159