BORDSLAMPOR, ETT PAR FÖRKROMADE ”SVAMP” (2).

4415311. BORDSLAMPOR, ETT PAR FÖRKROMADE ”SVAMP” (2).

De omärkta bordslamporna i rymdalderstil i svampform, ca.. 51cm höjd. (2).

Med förväntat slitage och repor, otestad och säljs som samlarobjekt.

Tema

20th Century Design

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

20th Century Design

Antal besök: 488