SOPPSLEV, silver, 1861, 137 gram.

4415263. SOPPSLEV, silver, 1861, 137 gram.

Antik soppslev av silver med handtag av trä, stämplad "AR".
Längd 43 cm.
Bruttovikt 137 gram.

Ålder- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 43 cm.
Bruttovikt 137 gram.

Ålder- och bruksslitage.

Antal besök: 137