SERVERINGSSET, 3 delar, silver med reliefdekor, GEWE.

4415246. SERVERINGSSET, 3 delar, silver med reliefdekor, GEWE.

1 gräddnsipa höjd 8,5 cm
1 sockerskål höjd 6 cm
1 fat längd 21,5 cm
Total vikt 393 g.

Ytslitage, bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 gräddnsipa höjd 8,5 cm
1 sockerskål höjd 6 cm
1 fat längd 21,5 cm
Total vikt 393 g.

Ytslitage, bruksskick.

Antal besök: 138