BORGE MOGENSEN, Matbord, "Öresund".

4415035. BORGE MOGENSEN, Matbord, "Öresund".

Bok. Rund skiva. 2 st iläggsskivor à 43 cm förvaras under bordsskivan. Diameter 130 (total längd med iläggsskivor 216), höjd 72 cm.

Bruksslitage. Smärre märken, repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 518