SLAGBORD, 1900-talets tidigare hälft.

4415014. SLAGBORD, 1900-talets tidigare hälft.

Betsat trä. Längd 92, bredd ca 41 + 54 + 54, höjd ca 74 cm.

Renoverat och kompletterat, märken, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 546