DIVERSE, lergods mm, 1800-1900-tal.

44149. DIVERSE, lergods mm, 1800-1900-tal.

Träskulptur, sign MS, sannolikt Martin Stenström, höjd ca 5 cm.
Dalahästar mm.

Bruksslitage, nagg på stop och lerskål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dalahästar mm.

Antal besök: 841