OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Båtar vid hamn, akvarell, signerad Benedict Nemy.

4414943. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Båtar vid hamn, akvarell, signerad Benedict Nemy.

Bildmått 42 x 62 cm.
Rammått 62 x 84 cm.

Fläckar. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 42 x 62 cm.
Rammått 62 x 84 cm.

Antal besök: 267