DALAHÄST, tidigt 1900-tal.

DALAHÄST, tidigt 1900-tal.
441490. DALAHÄST, tidigt 1900-tal.

Höjd ca 18,5 cm.

Slitage. Huvud med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 18,5 cm.

Slitage. Huvud med lagning.

Antal besök: 1 023