SIDOBORD, 1 par, 1960/70-tal, valnöt.

4414908. SIDOBORD, 1 par, 1960/70-tal, valnöt.

Svartmålade ben, höjd 45,5, 58x38 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 221