Kaiser-lampor. Bordslampa, ”modell 45094", 1960-tal.

4414901. Kaiser-lampor. Bordslampa, ”modell 45094", 1960-tal.

2 belysningspunkter, E27 uttag. Metallram med tvärbas Höjdjusterbar Lampskärm täckt med tyg och akrylglas diffusor.

ca Höjd 50 - 65 cm, diameter 35 cm.

tecken på slitage. En funktionell garanti tillhandahålls inte.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 131