BERTE JESSEN. lockask, keramik, Aluminia, Danmark.

4414813. BERTE JESSEN. lockask, keramik, Aluminia, Danmark.

Numrerad 421/2926.

Bredd ca 6,5 cm. Djup ca 4,5 cm. Höjd ca 11 cm.

Bruksslitage. Repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Numrerad 421/2926.

Antal besök: 165