CHECK PROTECTOR, Hedman Company, Chicago, Illinois.

4414811. CHECK PROTECTOR, Hedman Company, Chicago, Illinois.

Seriel 4333626
Mått ca 19 x 25 cm. Höjd ca 21 cm.

Bruksslitage, repor, fläckar. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Seriel 4333626

Antal besök: 186