DYNEVAR, allmoge, Skåne, 1800/1900-tal.

4414775. DYNEVAR, allmoge, Skåne, 1800/1900-tal.

95 x 55 cm.

Åldersslitage, blekt och nötta partier, småskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

95 x 55 cm.

Antal besök: 199