THURE BOSIN. Olja på duk.

THURE BOSIN. Olja på duk.
441474. THURE BOSIN. Olja på duk.

Landskap. Signerad och daterad -25. 33x46 cm.

Mindre ytepor samt något löst uppspänd. Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 668