Graverad K.M 1948
Svensk lätt brons.
Mått ca 10 x 19 cm. Höjd ca 2,5 cm.
Bruksslitage, repor, fläckar.
Graverad K.M 1948
Svensk lätt brons.
Bruksslitage, repor, fläckar.