DOSA, brons, 1948.

DOSA, brons, 1948.
4414742. DOSA, brons, 1948.

Graverad K.M 1948
Svensk lätt brons.
Mått ca 10 x 19 cm. Höjd ca 2,5 cm.

Bruksslitage, repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!
4414742. DOSA, brons, 1948.

Graverad K.M 1948
Svensk lätt brons.

Bruksslitage, repor, fläckar.

Antal besök: 169